Co nabídnou pojišťovny navíc k cestovní pojistce?

stevepb / Pixabay

stevepb / Pixabay

Vybíráte správné cestovní pojištění do zahraničí, a to a to ať už jedete na dovolenou, na poznávací zájezd, nebo naopak hledáte cestovní pojištění na hory? Ať už je situace jakákoliv, poradíme vám, jak může taková ochrana vypadat. První a základní možností je pojištění léčebných výloh. Kdykoliv budete potřebovat jakékoliv ošetření, proplatí ho pojišťovna. Jedná se o základ dostupný doslova u všech pojišťoven. A to, i když se rozhodnete sjednat si nejlevnější cestovní pojištění online. A to na jednom z nejoblíbenějších webů, kterým je Porovnej24.cz. Pojišťovny ale nabídnou i mnohem více možností.

Nechte si kompenzovat nepovedenou dovolenou

Ano, i tyto možnosti kompenzace se dnes mohou nabízet a vy je jako zákazníci pojišťoven samozřejmě můžete vcelku jednoduše a vcelku rychle využít. Ať už jde o cestovní pojištění do EU, nebo cestovní pojištění mimo EU, můžete si nechat kompenzovat třeba zpoždění letu. Stejně tak to může být i kompenzace v případě zpoždění zavazadel. Pokud využijete srovnání cestovního pojištění, nabídnou se vám i takové varianty, jako je záruka slunečné dovolené – což se hodí ve Španělsku, nebo garance sněhu, pokud jedete lyžovat. A pokud něco z toho nenastane, nemusíte zoufat, jelikož vám pojišťovna zaplatí nemalé částky.

Pojistěte nejenom svůj majetek

Je jasné, že když na dovolenou nebo jiné cesty vyrazíte, berete si s sebou zavazadla s vašimi věcmi. Pokud je tomu tak, určitě se vám bude hodit i pojištění zavazadel. I s tímto doplňkem sjednáte cestovní pojištění online. Dále také nezapomínejme na to, že lze získat i nejlevnější cestovní pojištění, které nabídne pojistku odpovědnosti. Pokud způsobíte škodu, a to jak na majetku, tak samozřejmě i na zdraví, nebudete ji muset hradit ze svého. Ke všemu plně přistoupí pojišťovna, která se o konkrétní uhrazení škod plně postará. A i to je jedna z možností, a hlavně výhod, proč je dobré kvalitní cestovní pojistku mít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *